Percy Jackson - R. Riordan

15. června 2012 v 20:59 | Malorin Ikafati |  Books
Řekla jsem si, že bych sem mohla jít něco napsat. Můj aktuální spojenec je odkaz dračích jezdců (Ch. Paolini), co se týče čtení. Čtu už poslední díl, Inheritance. Jelikož jsem ale přibližně v polovině, rozhodla jsem se napsat o něm, až ho úplně dočtu. Dříve jsem četla jednu nádhernou knihu, moc se mi líbila, (není to až zas tak moc dříve, jen nějakou dobu před odkazem...) jménem Mrazení, od Maggie Stiefvater. A protože jsem zjistila, že tato kráska má ještě dva díly (ano, až nedávno), tak o ní psát taky nebudu. Takže, co já sem vlastně mám dát? Jistě, než jsem začla psát tento článek, rozmyslela jsem se, to už asi víte, ale právě mě něco napadlo. No, to až příště. Dnes sem chci dát Percyho Jacksona, kterého jsem celého přečetla. A proč vás mučím čtením tohoto článku? Protože jsem až moc krutá, než abych vám prozradila od začátku, že hned na konci je rozcestník, konečně na díly Percyho, kde se to bude skutečně týkat knihy. Tak snad na mě nejste naštvaní...Percy Jackson - Prokletí titánů - Díl III.

Percy Jackson - Bitva o Labyrint - Díl IV.

Percy Jackson - Poslední z bohů - Díl V.

Řečtí bohové existují. I nestvůry. A ty jsi polobůh, tvůj otec je Poseidon. Jde po tobě vládce mrtvých. Ne, moment, vládce Titánů a Času. Nebo ještě někdo další? Jak by jste se cítili, kdyby vám to někdo řekl?
Jsme v USA, New York. Olymp je nad Empire State Building. Spolu se sílou západu se všechno přesunulo, Antičtí bohové jsou zde. Jsme v příběhu Percyho Jacksona, mladého kluka, který žije normální život. SKORO normální...

Percy Jackson... Jak by se vám líbilo, být polobůh? Polokrevný? Po přečtení této série na to spousta lidí zapomene, raději, a někteří naopak. Knížka každopádně nabízí poutavý příběh a úplně perfektní napsání, za něž patří Rickovi poklona. Pořád se budete smát, ať se děje co chce. To ano, bez smíchu se tahle knížka neobejde.

Pluseees:
- velmi vtipně a trefně napsáno, při každé příležitosti
- poutavý příběh, dá se od knížky vůbec odtrhnout?
- absolutně neošoupané téma :D
- děj z minulosti v budoucnosti

Mineees:
- nic
- NIC
- prostě nic 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama