Moje úvahy o I.T.

6. října 2012 v 22:33 | NathMalorin |  Úvahy, výplody mé nudy a klávesnice
Lidé jsou různí. Tuhle frázi už slyšel asi každý. Dobro a zlo, zlo a dobro... Bla bla bla. Dočetli jste až sem? Druhé varování, tento článek je takový ten z nudy.
Nuda. Dobré téma pro článek. Nicméně, o nudě se mi psát moc nechce. Co třeba o školách...
S mou sestrou jsme dnes nakously celkem zajímavé téma. Kterou střední a výšku? Tak jistě. Někdo už se rozhodl. Ale mě teď zajímá, co si o nich myslíte.
Tak například Ajťáci. Jak na vás působí programátor? Poznáte ho na první pohled? Počítač jako takový mě baví, ale ty nervy... Vyhodit comp z okna. Programátoři po škole mají celkem volnou ruku. Můžou jít pracovat do bank a dělat jejich systém. Můžou programovat weby. Můžou.... firemních systémů je mnoho. Ale teď si představte, že tento člověk je pořád na telefonu, když se systém poruší, zavolají mu ve tři ráno, a on musí jet do práce a opravit to. Pracuje od rána do večera. Zajímavé je, že lidé v I.T. mají často mastné vlasy. Nemají čas na to, aby si myli hlavu... Také jsou často nervózní. Představte si, že máte úkol vymyslet, jak by mohl fungovat systém aby pasoval do systému stávajícího. Máte čas na to, abyste to vymysleli. Ale ono vás nic nenapadá... Chápete? Tak jak si má člověk vybrat...

Jaký obor děláte, nebo přitahuje vás?
Mě osobně Grafická. Ale o tom až příští článek z nudy...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama