Sada brushů - skvrny a šmouhy

21. října 2012 v 13:02 | NathMalorin |  Pomocné downloady
Zdravím,
tak jsem se rozhodla dát sem nějaké ty brushe. První sada brushů obsahuje:

Skvrny a šmouhy
Autorská práva:
Předpokládám, že spousta z vás brushe stáhne a použije, proto tu jsou. Můžete je dát do designu, fotky, prostě použít... Ale NEBUDETE KOPÍROVAT ČLÁNEK A SOUBORY NA SVŮJ BLOG KE STAŽENÍ, jasné?! To se mi stalo už několikrát. Věřte, pomsta pro mě sice nebyla příliš sladká, ale ani trpká. Vzhledem k nahlášení jim blogy ještě pod podmínkou smazání všech mých článků zablokovali na pár měsíců. Dlouho... No, nechci vyhrožovat, sorry, věřím, že jste slušní lidé a neuděláte to, ale moje povaha je pro vás krajně nebezpečná, pokud uděláte něco, co nechci, rozumíme si? Díky. Tak tedy k těm brushům.

1) Stažení v archivu - hezky pohromadě
Jestli chcete, můžete stáhnout všechny brushe najednou v archivu (formát .rar - rozbalíte ve winraru - ve článku o stažení photofiltre studio x najdete download i pro winrar).
Archiv je na mých vlastních stránkách - znamená to, že jakmile kliknete zde, archiv se začne stahovat.

2) Po jednom - níže (vyberte si)
Zde jsou všechny brushe, které jsou obsaženy v archivu. Můžete si z nich vybrat i jednotlivce a stáhnout si je postupně (osobně ale preferuji archiv...).
Brushe v plné velikosti stáhněte v otevřeném okně (pravé tlačítko myši na brush-otevřít obrázek na nové kartě (nebo v novém okně)

Tak líbí??? :) :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 memfis memfis | 23. srpna 2013 v 20:16 | Reagovat

Aby to bylo k něčemu... táák... nauč se to dělat ve vyšší kvalitě a bez pozadí... A nebo to dávej ve formátu .ai .svg .dxf (bez pozadí)... Pak to bude SUPER! :)

2 NathMalorin NathMalorin | 25. srpna 2013 v 12:11 | Reagovat

[1]:
Zdravím,
samozřejmě respektuju, že někteří neumí vkládat brushe s pozadím (PFSX je umí sám jaksi vymazat do posledního pixelu), ale já považuju za lepší, když tam je.
Každý máme jiný názor, že.
Brushe jsou určené pro programy, které nabízí možnost "vložit jako masku" (nebo tak nějak).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama