Ztracená, nalezená, vyfocená..

7. října 2012 v 20:14 | NathMalorin |  Viděno skrze mé i psí oči
Otevřela jsem novou rubriku pro fotky, které fotím když jsem venku se svým psem. Daniel, malá bílá koule je vždy někde pryč a já alespoň mobilem zachycuji zbytky přírody ve městě. Tato rubrika nebude moc pravidelná, jelikož někdy zapomenu foto-krám doma nebo vyhodím ven někoho jiného :). Ale to se mi moc nedaří. Každopádně, využívám posledních zbytků sluníčka k profesionálnímu nasvícení shora. Tak tedy, tyto první fotky mají celkem zajímavou historii.
Seděla jsem na lavičce v trávě, zatímco Daniel zkoumal okolí. Mezi travinami jsem zahlédla malou červenou tečku. Chvilku jsem si s beruškou na prstech pohrávala a nechala ji ,,uletět'' (nepovedlo se). Jenže pak Daniel opravdu zmizel a na mé cestě za objevem psa jsem slunéčko ztratila. No nic, vrátila jsem se i s Danem. Za nějakou chvilku jsem našla berušku další. Jenže když jsem ji sundala z listu, bojovně rozevřela krovky a zmizela ve vzduchu. A až, ano, až v tuto chvíli jsem si uvědomila, že jsem mohla nafotit pár červených fotek. Měla jsem ale celkem ,,štěstí'', na rozevlátém stálezeleném keříku byla další. Jak nemožné. Tuto jsem odcvrnkla listem, když jsem se ji snažila sundat. Okay, no tak do čtveřice všeho dobrého jsem našla berušku, která mi trochu zapózovala. Ovšem, ve chvílích, kdy jsem měla slunéčkovou absenci, nafotila jsem trochu okolí z pohledu při zemi. Posuďte sami :)

Když chyběla slunéčka, byla nahrazena ulitou...

Slunéčko konečně konečné...

V džungli z jejich pohledů...
Fotky jsou jen tři, ale neměla jsem včera moc času. Ano, včera. Fotografie sem budu asi většinou dávat až o den později. Dnes jsem také fotila. Takže příště jich vám slibuji více ;).

Do komentářů mi ještě napište, která se vám líbila nejvíc, co vy na to?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama