TT - Moje osobnost (aneb co jsem vlastně za příšeru...)

18. listopadu 2012 v 20:27 | NathMalorin
No, na tenhle článek se chystám už týden a říkám si, jak se bude dobře psát. Čas ale nebyl, a moje osobnost zůstala ve skrytu duše, kam se ani já pořádně nemůžu podívat. Každopádně, napíšu, co jsem zahlédla...

Připadám si jako někdo úplně jiný než ostatní. Tak to vlastně je, koneckonců. Lidé podle stereotypů postavení mě nebaví, a tak se nechci řadit k nim. Jsem možná až moc fantazieplná, zaměřená na pravou mozkovou hemisféru. Neznamená to ale, že by ta levá byla nějaká méněcenná nebo slabší. No, tohle je složitější a vsadím se, že většina z vás stejně neví, která k čemu slouží.

A teď se cítím jako dement. Já totiž nevím, co sem napsat.

Napadají mě heslovité výrazy...

Někdy pesimistická, cholerická, kreativní, fantastická (NEní myšleno jako ,,skvělá'', ale od fantazie), výtvarnice, aktivní, tvořivá, nepředvídatelná, pisatelka,.... No :)

Je mi fuk, co si o mě myslí okolní čumilové, co mě nikdy nepoznali doopravdy. Někdy, a nesnáším ji za to, vyleze nějaká část mého nitra, kterou to mizivě mrzí. Ale to se stává velmi málo. A ten zbytek je silnější a stačí pár sekund myšlenkového souboje a otravný kousek mysli je zpět tam kde má být. To totiž na místě, odkud se ještě dlouho nedostane, pokud vůbec. A pak tu je ta část, co je ráda středem pozornosti. Nevědomky (a to taky není nic moc) si celkem užívám (pozor, tohle bude samolibé), že mám pokaždé nejlepší slohovku (nebo příběh) z češtiny, že v Anglině na mě ve třídě nikdo nemá.... Jaj :D Ale nevědomky. Jinak se cítím celkem nepříjemně, když další lidi mají dvojku jen díky srovnání se mnou. Ale neřešte.

Já už tady stejně končím, tak což. Musím jít. Tak zatím aloha martina...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Borůvka Borůvka | E-mail | Web | 18. listopadu 2012 v 20:30 | Reagovat

Hehe, já si takový věci užívám vědomě a dobrovolně. Jsem příííííšera. :-D

Jinak, v menu mám facebook, tak si mě přidej. Pokud ho nemáš, tak napiš, co bys preferovala. :-D

2 NathMalorin NathMalorin | Web | 18. listopadu 2012 v 21:09 | Reagovat

[1]:
No já se snažila vypadat alespoň trochu ,,slušně'' 8-O :-D
No, obyčejně takovéto tento-blb nerozdávám, ale když už, tak už. Do blogové ksichtknihy ale chodím častěji, takže pokud to nevadí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama