Změny? A že je jich nějak moc... (TT - Změny)

26. ledna 2013 v 20:55 | NathMalorin |  TT
Aaaah. Chci se omluvit, že jsem tu tak dlouho nebyla, povyprávět vám něco o dění a taky se vyjádřit k celorepublikovému tématu, což celkem změna je, ne?
Začnu tou omluvou...
Neměla jsem čas, alespoň zpočátku. Škola už zas (:/) v plném proudu, testy a písemky na sebe nenechaly dlouho čekat. Ne, že bych se učila :D. Dobře, škola je jen výmluva. Prostě jsem.... nevím. NEMĚLA JSEM ČAS. No, a pak, když jsem se tedy konečně odhodlala, že se mi chce jít na blog.cz, Aspire (jméno mého note... hele, neptejte se, proč jsem dala jméno notebooku!) na mě (tedy vlastně chrome na mě) vyplivnul oznámení od UPC, že teda jakože nastala chyba v tom jejich blbým systému a nemůžu na internet.
Zrušili jsme tedy UPC a odedneška máme O2 systém á la mobile :D.
K tomu druhému...
Stalo se toho hodně. Byl v tom ON a byla v tom ONA. ON se mi stále vrtá v hlavě a ONA na mě absolutně.... sere. A když jsem nechala JEHO kvůli tomu, že jsem pak byla málo s NÍ a teď mi nezůstal téměř ani jeden... jsem z toho trochu v háji. Ale dost tohoto. Nemá to smysl a stejně už by to mohlo brzo přestat.
Dneska jsem si s Danem (psem) půjčila sestřin foťák, ale má uvolněný kryt baterie, takže ta teď leží někde vesele ve sněhu. A já kupuju novou, že.
Radši už bych přešla k těm prezidentským volbám.
Takže, já, jako převelice přeinteligentní přečlověk jsem samozřejmě byla pro Karlíka. Ech - pana Schwarzenberga. A absolutně netuším, jak mohl vyhrát Míla, když celá Praha volila KÁJU! Taky jsem si nechala na batohu ''Volím slušeného prezidenta'' a na bundě ''Karel for president'', ale k ničemu to tedy nebylo. Schwarzenberg prohrál, a já jen doufám, že se nedožiju toho, že nám sem Zeman šoupne eůra (což se ale plánuje, takže se budu asi muset jít oběsit, nebo už nevim). A také jsem nečekala, že Avatar, alias Vladimír Franz, dá svůj cenný hlas taktéž Zemanovi, ale na jednotlivcích nezáleží. Stále jsem neprokoukla kauzu až doprostřed, protože stále nevidím důvod, proč by měli moraváci volit Zemana, ale třeba měli pravdu. Třeba bychom pod tou Karlovou dobrotou všichni usnuli.
(Ale že můj keramikář volil Dientsbiera, - či jak se to píše - to asi nepoberu nikdy.)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Em Age Em Age | Web | 26. ledna 2013 v 21:17 | Reagovat

Aspire. :D :D Dobrý no.
Hej já taky nemám moc času poslední dobou, a když mám, tak se mi nechce na blog, je to holt těžký. ;)

2 Makýsek* Makýsek* | Web | 26. ledna 2013 v 22:05 | Reagovat

Já to řeknu asi takhle: Ať už by vyhrál kdokoliv, stejně by to s tímhle státem šlo do prd*le. 8-O

3 NathMalorin NathMalorin | Web | 26. ledna 2013 v 22:55 | Reagovat

[1]: No... a? :-D Má to napsaný na klávesnicový desce a je to lepší než Celeron (což mi připomíná celer a je to tam taky napsaný s velkým počátečním písmenem)...
Je to asi všude stejně, kdy mají blogeři období, kdy prostě nemají náladu, i kdyby se.... přetrhli, tak.

[2]:
Proces samoničení: Započat
Počet zbývajících minut do možnosti storno: -12289 minut
Už jde. A půjde. Pokud nepřijde někdo, kdo to spraví. Pokud to jde a pokud někdo takový existuje. To je stejně, jako s ničením přírody. Každopádně... Už jsme v pr**li...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama