Vstříc novým zítřkům

25. února 2013 v 21:14 | NathMalorin |  Úvahy, výplody mé nudy a klávesnice
Zdravím vás po prodlevě, mí milí...

''Pozor na ní.'' ''Co ty zas... proč?'' ''Už je to tvoje ,mí milí' nevěstí nic dobrýho...'' ''Hele, ty radši drž...''

Arvari psala článek o přestupu na blogger.com (blogspot). A já asi... na 80 procent půjdu. Vím, není to nejvíc, ale je to většina. Mám na něm asi měsíc založen blog, abych si vyzkoušela publikaci a nastavení. Poté, co jsem se relativně úspěšně poprala s designem od Sory (schopná templaterka i pro blogger, programuje v html), se pomalu, ale jistě sžívám s bloggerprostředím. Proč jsem si neodesignovala blog sama? Nedokážu to - nejsem žádná programátorka. Na bloggeru není otravné nastavení ''krok za krokem'' a rozhodně není tak jednoduché nastavit si pozadí, jako tady. I když - ne nějak těžké. Určité prvky ale nastavováním v walleditoru prostě nevykouzlíte. To umí jen HTML. A tak jsem vsadila na umělce internetu spíš, než svou omezenou znalost jazyka, kterým mluví počítač.

Ale toto ani slyšet nepotřebujete.
Co si o bloggeru myslíte vy?
Přepadá mě strašlivá nostalgie... Tento blog by zde zůstal určitě pro publikaci ''jednoduché'' grafiky pro blog.cz :).

Už jdu spát, přátelé. Musela jsem si po sobě článek přečíst, protože jsem napsala blbosti jako proldevě, sžírám, nebo nostaligie.

NathMalorin

PS: Nebude to v nejbližší době, pokud vůbec. (Taky mi záleží na rozhodnutí Arvari, protože... se nechci cítit sama z přecházejících.) Jestli to udělám, budu přetahovat články, které nezmizí - to možná ani tady.
Tak pojďme vstříc novým zítřkům, ať už tam nebo tady...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 27. února 2013 v 9:26 | Reagovat

Dřív jsem byla taky na blog.cz ..(asi 6 nebo 7 let) ale moje nároky byly vyšší a vyšší a blog.cz se spíše zasekl, než by se zlepšoval, takže jsem nedávno přestoupila na blogger a zatím jsem spokojená..:)

Jinak prosím jestli bys mi hodila odkaz na ten blog, kde najdu ten dalsi dil (neofic.) Odkazu dracich jezdcu.. .díky..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama